Wybierz region

Wybierz miasto

  IX Harcerski Festiwal Piosenki "Wiosenne czarowanie" - dzień 1

  Urząd Miasta Legionowo / Ratusz
  Legionowo, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/41

  14:00 Piątek, 20 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Harcerski Festiwal Piosenki „Wiosenne Czarowanie” na stałe wpisał się już w tradycję Legionowa. Tegoroczna IX edycja odbędzie się pod hasłem: „W drogę z Nami”. Motywem przewodnim będą piosenki harcerskie i turystyczne.
  Spotykamy się 20/21/22 kwietnia 2018 w Legionowie.

  Program:
  20.04.2018r.-Piątek to Dzień Zuchowy od godziny 14.09 Gromady Zuchowe przejmują klucz do ratusza i ruszamy ze śpiewem, pląsami i radosnymi występami na profesjonalnej scenie.

  „Wiosenne Czarowanie” co roku przyciąga miłośnikow piosenki, harcerskiej atmosfery oraz osoby zainteresowane kulturą turystyczną, ktorą nieustannie propagujemy, to spotkanie pełne radości i dobrej zabawy zarowno dla rozśpiewanych gromad zuchowych, drużyn harcerskich jak i wszystkich chętnych, ktorzy chcą zostać oczarowani piosenką i harcerstwem.

  W tym roku na naszym festiwalu będziemy gościć zespoł B.O.R.Y. , EKT oraz długo oczekiwany Yeskiesirumem .Na wszelkie wydarzenia Festiwalowe wstęp wolny zaś uczestnikow oraz widownię obowiązuje Prawo Harcerskie. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]